מעקב משלוחים

 
 

המדריך המלא למשתמש בשירות "איתור ומעקב משלוחים"

 
 
 
חברת צ'יטה גאה להשיק שירות חדש לאיתור ומעקב אחר משלוחים. השירות מאפשר הן לשולח, והן ללקוח המקבל את הסחורה, מעקב פשוט אחר החבילות הנשלחות דרכנו.

כאשר אתם שולחים ללקוחותיכם משלוח עם חברת השליחויות צ'יטה, אנא דאגו ליידע אותם על קיום שירות איתור ומעקב משלוח וספקו בידיהם את הפרטים הדרושים לביצועו.
 

חשיבותו של שירות מעקב משלוחים

 
קיומו של שירותה מאפשר איתור מעקב משלוחים מקל מאוד את תהליך העבודה איתנו – חברת השליחויות צ'יטה – ותהליך עבודתכם עם הלקוחות המעוניינים בסחורה.

לקוחות רבים מודאגים שחבילתם לא תגיע בזמן הרצוי, חוששים שהיא עדיין לא יצאה מהמחסן או בטוחים שהיא אבדה ואין להשיבה. אנחנו רוצים שתהיו מרוצים הן כלקוחותינו והן כנותני שירות, ולא תצטרכו לעשות בירורים מיותרים.

כאשר קיימת מערכת אוטומטית לאיתור ומעקב משלוחים, גם אתם וגם הלקוחות שלכם יכולים להתעדכן בכל רגע נתון במצב החבילה שנשלחה. הדבר חוסך טרחה לוגיסטית רבה, מספק שקיפות מלאה ומאפשר לכל הצדדים להנות משקט נפשי.
 

כיצד להשתמש בשירות "איתור ומעקב משלוחים"

 
צ'יטה שלחויות עברה לשיטה קלה פשוטה וברורה לאיתור ומעקב אחר משלוחים.כל שעל הלקוח לעשות זה להקיש את מספר המשלוח במקום היעודי לקבלת פרטים וביצוע מעקב אחר החבילה .
 
 

אנו ממליצים על שימוש בשירות מעקב משלוחים

 
במספר לחיצות כפתור תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות החבילה ששלחתם. השתמשו בשירות איתור ומעקב משלוחים לכל חבילה שנשלחת דרך חברת צ'יטה, ותוכלו לקבל מידע בזמן אמת אודות כל משלוח. אנו מתחייבים לספק שירות משלוחים מקצועי, מהיר ואמין, ומשוכנעים כי הכלי החדש יתרום להשגת מטרה זו.
 
 
 
איתור ומעקב משלוחים