חורף חם בציטה שליחויות

 
 
 
שליחויות הן הדבר שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב, בכל ימות השנה ובכל עונה. אמנם, החורף מקשהמעט על ביצוע שליחויות, בגלל הכבישים החלקים, הגשם שיורד ואם לא ערוכים לכך נכוןעלול לגרום נזק משלוחים ולחבילות, תנאי הראות הירודים ועוד, אבל אם נערכים לכך נכון השליחויות מתבצעות בדיוק, אבל בדיוק כפי שהן צריכות להיות.
 

איך אנחנו מבצעים שליחויות בחורף?

 
  • דואגים לכלי רכב בטיחותיים – כשמדובר בנסיעות בחורף אחד הדברים החשובים ביותר הוא בטיחות כליהרכב שבהם נוסעים. לכן, אנחנו בצ'יטה שליחויות דואגים שכל צמיגי הקטנועים ושארהרכבים יהיו מנופחים, תקינים וכשירים לנהיגת חורף.

  • מאבזרים את השליחיםכל השליחים שלנו נוהגים כשהם לבושים כיאות ומצוידים בקסדה על מנתלשמור על בטיחותם ובריאותם כשהם נמצאים בדרכים. כל השליחים עוברים הדרכה לנהיגתחורף בטוחה, ואנחנו נמצאים איתם בקשר רציף על מנת לוודא שהם מגיעים אל היעד בשלום.

  • ממגנים את המשלוחיםכל החבילות נארזות בארגזים ממוגנים לגמרי, בצורה כזאת שאף טיפת מיםלא יכולה לחדור פנימה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שכל מה שאתם מעבירים יגיע ללאכל נזק אל היעד.

כל אלה מאפשרים לנו להמשיך להציע שירותי שליחויות גם בחורף, ולספק לכל הלקוחות שלנו אתהשירות הטוב ביותר.
 

אתכם בכל מזג אוויר

 
בזכות ההיערכות המיוחדת שלנו לביצוע שליחויות בחורף, אנחנו ממשיכים לספק את שירותינו לכלל לקוחותינו באשר הם מוסדיים, עסקיים ופרטיים.

אז אם יש לכם משלוח שצריך להגיע ליעד מסוים במועד מסוים – לא משנה מה מזג האוויר בחוץ –השליחים המקצועיים והמנוסים שלנו ישמחו לבצע את השליחות.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו, לספר לנו בדיוק מה אתם צריכים להעביר ואחר כך –פשוט להמשיך בשגרת החיים או להתרווח בכיסא, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.
 

צ'יטה לשירותכם

 
 
קבל תמידע נוסף אודות שליחויות בכלל ואודות שליחויות בחורף בפרט צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.

צוות נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, לספק לכם הסבר מפורט אודות כל אפשרויות המשלוח העומדות לרשותכם, ולבצע עבורכם את השליחות בדרך הטובה ביותר.
 
 
 
איתור ומעקב משלוחים