כיצד מתבצע איתור משלוחים?

 

איתור משלוח יכול לסייע לנו בין אם שלחנו משלוח או שאנו עתידים לקבל אחד

 
 
 
כאשר אנו שולחים חבילה, אנו מעוניינים לוודא כי היא הגיעה ליעדה בשלוםובזמן.דבר דומה קורה כאשר אנו עתידים לקבל דבר מה ומעוניינים לדעת היכן המשולחעומד. בדיוק מסיבה זו חברות שונות מציעות שירותי איתור משלוחים, אשר מאפשרים לנולעקוב אחר המסלול שהמשלוח שלנו עובר.
 

אז כיצד מתבצע איתור משלוחים?

 
 • מספור החבילה: היום,כאשר הכל מתבצע בצורה אלקטרונית, כל חבילה מקבלת מעין "תעודת זהות" אשר מאפשרת לנו לעקוב אחרי המשלוח שלה וכן משמשת את חברות השליחויות השונות לשם ביצועמעקב ורישום של החבילות בהן הן מטפלות.

  כאשר המשלוח שלנו נרשם בחברה, אנו מקבליםאת תעודת הזהות שלו, אשר מכילה בדרך כלל אותיות ומספרים, ובאמצעותה אנו יכוליםלבצע איתור משלוחים.

  פעמים רבות, עם קבלת "תעודת הזהות" של המשלוח נקבל גם סיסמא, עליה יש לשמור בכדי להתחבר בשלב מאוחר יותר למערכת איתור משלוחים שלהחברה.

 • רישום החבילה: איתור משלוחים מאפשרלנו לעקוב אחר מסלול המשלוח באמצעות קישור לרישום החבילה אצל חברת המשלוחים,כלומר- החברה רושמת את החבילה בכל פעם שהיא מגיעה לנקודת עצירה (סניף הדוארהמחוזי, האזורי וכדומה), ואנו יכולים לבדוק את מיקום החבילה בכל זמן נתון על ידיקישור למערכת חברת המשלוחים.

 • מעקב אחר החבילה: בכדי לבדוק את מיקום המשלוח, אנו יכולים לבצע שתי פעולות.

  אפשרות ראשונה- אנו יכולים ליצור קשר טלפוני עם חברת המשלוחים, שם נציג שירות יבצע עבורנו איתור משלוחים ויעדכן אותנו במיקום החבילה.

  אפשרות שניה- רוב חברות המשלוחים מציעות כיום אפשרות לביצוע איתור משלוחים דרך אתר האינטרנט של החברה, כך שכל שעלינו לעשות הוא להיכנס לאתר, להכניס את"תעודת הזהות" של המשלוח ובמקרים מסוימים גם סיסמא, ומיד נקבל עדכוןלגבי מצב המשלוח.
 

כאשר אנו שולחים חבילה, כדאי שניעזר בחברה המציעה שירותי איתור משלוחים

 
 
 
בעזרת איתור משלוחים אנו יכולים לעקוב בקלות ובנוחות אחר המשלוח שלנו,ולדעת בדיוק היכן הוא נמצא בכל רגע נתון.

צ'יטה שליחויות בע"מ הינה חברת משלוחים המציעה שירותי משלוחים רבים ומגוונים, וביניהם גם שירות איתור משלוחים אשר יאפשר לכם לוודא כי המשלוח שלכם הגיע בזמן ליעדו.