משלוחים ושליחויות

 
 
 
 
חברת משלוחים היא למעשה חלופה לדואר ישראל.לחברת משלוחים יש כמה יתרונות על פני דואר ישראל. חברות המשלוחים מגיעות למשרד השולח ולוקחות את המשלוח עד לנמען, ומוודאות להחתים את הנמען על קבלתו של המשלוח, כך שלזה ששלח אותו יש אסמכתא על קבלת המשלוחים. אין ספק ששרותי חברת משלוחים מהירה ויעילה בהרבה מאשר של דואר ישראל כי המשלוחים נוסעים עם השליח ישירות ליעד ולא מסתובבים לאורך כל קו החלוקה של דואר ישראל. ישנו גם פחות חשש מאובדן כשמדובר על שליח אחד שיוצא עם משלוח אחד.
 
 
 
משלוחים ושליחויות
 
 
 
 
בעולם המודרני, משלוחים זה משהו ששום משרד לא יכול להתקיים בלעדיו, כי הכול מתנהל מאוד מהר. לפעמים יש דברי דואר רגישים מבחינת התוכן שלהם או הערך שלהם. בדרך כלל משרדים מנסים להעביר חומרים כאלה בין כמה שפחות ידיים ושהמסירה תהיה לידי הנמען בלבד.
 

משלוחים - משרדים ממשלתיים

 
אחד מאותם שליחויות הקשות והמורכבות ביותר שיש זה כל מה שנוגע למשרדים ממשלתיים. הרבה פעמים מדובר בתורים ארוכים, ואין ספק שצריך רמת דיוק וידע מעמיק כשמגישים מסמכים למשרדים הללו. כך למשל רשם החברות. חברה חדשה שנפתחת מוצאת שיש לה צורך להגיש מסמכים לרשם החברות והיא צריכה להגיע לשם כמה וכמה וכמה פעמים, כל פעם עם מסמך אחר. מיותר לציין שמשרד חדש דורש הרבה מאוד תשומת לב מבעליו, וללא ספק הוא רוצה להיתקל בכמה שפחות אינטראקציה עם טפסים. חברת משלוחים יכולה למעשה להקל על בעל המשרד בתחום הזה ולעשות את הריצות במקומו.
 

משלוחים - עוזרים לך לייעל את העסק

 
חברת המשלוחים מספקת עזרה יוצאת מן הכלל למשרדי עורכי דין בכך שמבצעת הגשות משפטיות בבתי משפט. חברות המשלוחים מנוסות בזה ויודעות איך לעשות את ההגשה בצורה מקצועית כדי לא לגרום לבעיות לעורך דין. עזרה חשובה ביותר היא היכולת לאתר אנשים פרטיים וחברות ולבצע מסירות משפטיות. חשוב לזכור שמסירה משפטים זה מסמך שאמור להגיע ליעדו, והשליח צריך לקבל אסמכתא שהמסמך אכן הגיע ליעדו. מסיבה זו הרבה פעמים עושים את המשלוחים באמצעות חברת משלוחים, כי השליח יוודא שהנמען יחתום על טופס קבלת המסמך, וכך תהיה אסמכתא לעורך הדין שהאיש אכן קיבל את המסירה.
 

משלוחים - גם לפרטיים

 
השרות של חברת משלוחים אינו מוגבלת רק לחברות, גם אנשים פרטיים יכולים להשתמש בשרות זה. לדוגמה הלכתם לאכול ארוחת ערב אצל חבר ושכחתם אצלו את פלפון העבודה. יום למחרת אתם חייבים את הפלפון, אבל אין לכם דרך לאסוף אותו כי אתם חייבים להגיע לישיבה. גם החבר לא יכול להקפיץ לכם את הפלפון. הפתרון המושלם זה לדבר עם חברת משלוחים, כך הבעיה תפטר בתוך זמן קצר, ובעלות נמוכה יחסית. שימוש נפוץ ביותר בחברת משלוחים היא להעביר מתנות לעובדים או ללקוחות החברה. נניח שעובדת ילדה אתמול והחברה רוצה לשלוח לה מתנה. אין צוות עובדים או עובד אחד שיכול להתפנות למשימה בעצמו, ולכן משתמשים בחברת משלוחים. חשוב לזכור שחברת משלוחים הופכת את התפקוד של המשרד להרבה יותר יעיל ויכולה להקל על החיים של כל אחד מאיתנו, כל זאת במחירים לא גבוהים מדי.