שירותי שליחויות מיוחדים

 
 
 
כשאנשים חושבים על המילה שליח, כנראה שיחשבו על אותו אדם שעובד בסופרמרקט שמביא להם מדי פעם את הקניות שקנו עד לפתח ביתם באמצעות ארגזי פלסטיק. לאנשים אלה יהיה אולי מעט קשה להבין אילו שירותי שליחויות מיוחדים קיימים או בשביל מה צריך אותם. הסיבה לכך מובנת: שירות השליחויות שאותם אנשים מקבלים לא כל כך יוצא דופן. הם נעזרים בו מדי שבוע או שבועיים, וכמוהם ישנם עוד מאות ואלפי בני אדם אשר משתמשים בשירות זה. אבל, למרות חוסר הידיעה של האדם הממוצע, בהחלט קיימים שירותי שליחויות מיוחדים. במאמר הבא נסביר לכם על כמה מהם.
 

שלושה שירותי שליחויות מיוחדים ומבוקשים

 
 
  • שירותי שליחויות רפואיים – בוודאי תהיתם למה אתם חייבים לבצע בדיקת דם אך ורק בשעות הבוקר המוקדמות. ובכן, הסיבה לכך פשוטה. האחיות שבקופת החולים נוטלות מכם דם, מקבלות דגימות של שתן וצואה, ומעבירות אותן לבדיקה במעבדות מיוחדות לצורך פענוח. בזמן שהדם, השתן או הצואה יוצאים מהגוף, נפתח חלון זמן מסוים לפני שהם עוברים תהליכים שונים שיכולים להטות את תוצאות הבדיקה. בשל סיבה זו קופות החולים נעזרות בשירותי שליחויות מיוחדים.
 
 
 
שירותי שליחויות מיוחדים
 
 
 
 
השליחים מגיעים במהלך השבוע בסביבות השעה 10 בבוקר, ודואגים להעביר בבטחה ובמהירות את כל הדגימות למעבדות. יש לציין שגם בתי חולים נעזרים בשירותי שליחויות דומים. למשל, גם איברים המיועדים להשתלה יכולים להיות רק פרק זמן קצר ללא מכשירים, אשר דואגים להשאיר אותם במצב שמיש. לכן, כשמישהו זקוק להשתלה, בית החולים משתמש בשירותי שליחות על מנת להביא את האיבר שמגיע לשדה התעופה מחו"ל או מבית חולים אחר.

  • שירותי שליחויות למסמכים מסווגים – מסמכים סודיים של עורכי דין, משרדי הממשלה, מוסדות, חברות או כל חומר רגיש אחר שמגיע לידיים הלא נכונות, עלול לגרום לנזק של ממש. במקום להפקיד את גורל החומר בידי אנשים שלא ניתן לסמוך עליהם וכדי לחסוך לכם זמן, ניתן להיעזר בשירותי שליחויות מיוחדים אשר מעבירים את המסמך במהירות ותוך שמירה על דיסקרטיות וחשאיות מוחלטת.

  • שירותי שליחויות לחפצים יקרי ערך – שירות שליחויות מיוחד הנועד לשם העברת כסף או חפצים יקרי ערך הוא שירות בלדרות.

יש אנשים פרטיים שזקוקים לו, אך הוא משמש בעיקר בתי עסק. למשל, אם הם מעוניינים להכניס את כל הכנסותיהם שניתנו להם במזומן להפקדה בבנק, אך אין להם זמן להעביר את הכסף הזה בכוחות עצמם, כיוון שעליהם להישאר ולנהל את העסק שלהם, הם יכולים להיעזר בשירותי הבלדרות. יש לציין שמלבד שירותי השליחויות המיוחדים האלה, קיים עוד מגוון רחב של שירותי שליחויות נוספים. לכן, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות לחברת צ'יטה, אחת החברות המובילות בתחום. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם למצוא את שירותי השליחויות המתאימים ביותר לצורכיכם.